rabinson
04 خرداد 1402 - 18:17

آزادیخرمشهر و مقاومت مردم دزفول برگ زرینی در دفتر دفاع مقدس است

معاون اول رئیس جمهور در پیامی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه مردم دزفول، پایمردی و پایداری یادگاران دفاع مقدس را ستود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در پیامی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه مردم دزفول، پایمردی و پایداری یادگاران دفاع مقدس را ستود و گفت: حماسه آزادسازی خرمشهر و مقاومت مردم دزفول برگ زرینی در دفتر دفاع مقدس است.

وی در بخشی از این پیام نوشت: در برگ‌های بهاری تقویم، سوم و چهارم خرداد ماه با نام دو شهر ایران اسلامی و خوزستان عزیز گره خورده است که برای همه هموطنان یادآور پایداری، مقاومت و نماد ایثار و دلاوری است. خرمشهر و دزفول در جغرافیای ایران زمین، تاریخی را رقم زده‌اند که الگویی جاودانه برای همه نسل‌ها می‌تواند قرار بگیرد.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه نوشت: آزادسازی خرمشهر پس از ماه‌ها مقاومت و نیز پایمردی و پایداری دزفول در هجوم همه جانبه دشمن بعثی، اوراق زرینی از دفتر دفاع مقدس است که هیچ گاه کهنه نمی‌شود.

مخبر با پاسداشت یاد و نام دلاورمردان آن دوران شورانگیز، بر همه شهیدان، جانبازان و ایثارگران میهن و همچنین یادگاران و خانواده‌های معظم ایشان درود فرستاد و اظهار امیدواری کرد که از رهروان راه شان باشیم.منبع: مهر
شناسه خبر: 1238173